Share:
 

Season Fixture

Season 
Grade 
Under 10s
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
27 Nov 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Black   v   Craigieburn Stars Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
27 Nov 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Blue   v   Craigieburn Renegades Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
27 Nov 20 5:15PM Chargers   def   Donnybrook 1 Hothlyn Drive Reserve Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Hume Bombers   v   Greenvale Kangaroos Green Aston Fields  
27 Nov 20 5:15PM Hume Tigers   v   Greenvale Kangaroos White Aston Fields  
27 Nov 20 5:15PM St Albans Red   def   Burnside Springs 3 Kings Park Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Burnside Springs 1   def   Sydenham Hillside Black Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Burnside Springs 2   def by   Sydenham Hillside Teal Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Avondale Heights Blue   v   Burnside Springs 4 Doyle Street (Avondale Heights) Reserve  
27 Nov 20 5:15PM WestSaints Green   v   Aberfeldie Finch Etzel Street Reserve  
27 Nov 20 5:15PM WestSaints White   v   Aberfeldie Maxwell Etzel Street Reserve Progress result entered
27 Nov 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys White   def   Youlden Parkville 1 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Yellow   def   Youlden Parkville 2 Maribyrnong Park (Monk Oval) Official result
27 Nov 20 5:15PM Brunswick 1   def by   Brunswick 2 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Brunswick 3   v   Brunswick 4 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Progress result entered
27 Nov 20 5:15PM Brunswick 5   def by   Brunswick 6 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
27 Nov 20 5:15PM Moonee Valley Black   def by   Flemington Ormond Park (Oval #1 West) Official result
27 Nov 20 5:15PM Haig Fawkner 1   v   East Coburg Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
27 Nov 20 5:15PM Haig Fawkner 2   def by   Oak Park Blue Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West)) Official result
27 Nov 20 5:15PM Tullamarine Blue   def by   Westmeadows Gold Leo Dineen Reserve Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Tullamarine Red   v   Westmeadows Green Leo Dineen Reserve  
27 Nov 20 5:15PM Coburg Maroon   v   Preston Druids 1 Coburg City Oval  
27 Nov 20 5:15PM Coburg Yellow   v   Preston Druids 2 Coburg City Oval  
27 Nov 20 5:15PM West Coburg Red   def   Coburg Blue Shore Reserve Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Strathmore Heights B52s   def by   Keilor Park Boeing Reserve (#3 Upper) Official result
27 Nov 20 5:15PM Strathmore 6ers   v   Essendon Black Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
27 Nov 20 5:15PM Strathmore Strikers   v   Essendon Red Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
27 Nov 20 5:15PM Strathmore Thunder   v   St Francis Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
27 Nov 20 5:15PM East Keilor Blue   def   Doutta Stars Blue Overland Reserve (Oval #3) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM East Keilor Gold   v   Doutta Stars Gold Overland Reserve (Oval #2)  
27 Nov 20 5:15PM St. Bernard's Black   v   Aber St Johns Light Blues St Bernards College (Hilbert Oval)  
27 Nov 20 5:15PM St. Bernard's Gold   v   Keilor St Bernards College (Hilbert Oval)  
27 Nov 20 5:15PM Kensington White   def by   Maribyrnong Pk St Marys Red JJ Holland Park (Turf) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Kensington Blue   def by   Maribyrnong Pk St Marys Blue JJ Holland Park (Turf) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Kensington Yellow   def by   Maribyrnong Park St Marys Black JJ Holland Park (Turf) Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM Pascoe Vale Hadfield   def   Pascoe Vale Central Blue Raeburn Reserve Final result entered, no confirmation
27 Nov 20 5:15PM St Andrews Pascoe Vale   v   Pascoe Vale United Cole Reserve (Oval 3 - West)  
27 Nov 20 5:15PM Oak Park Blue   v   BYE  
Round 2
4 Dec 20 5:15PM Essendon Red   v   Coburg Yellow Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
4 Dec 20 5:15PM Essendon Black   v   Coburg Maroon Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
4 Dec 20 5:15PM Westmeadows Black   v   Strathmore Thunder Willowbrook Reserve  
4 Dec 20 5:15PM Westmeadows Gold   v   WestSaints Green Willowbrook Reserve  
4 Dec 20 5:15PM Westmeadows Green   v   WestSaints White Willowbrook Reserve  
4 Dec 20 5:15PM Youlden Parkville 1   def by   Kensington White Ryder Oval Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Youlden Parkville 2   def by   Kensington Blue Ryder Oval Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Doutta Stars Blue   def   Maribyrnong Pk St Marys Yellow Buckley Park (South Oval 1) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Doutta Stars Gold   v   Maribyrnong Pk St Marys White Buckley Park (South Oval 1)  
4 Dec 20 5:15PM Aberfeldie Finch   v   Tullamarine Blue Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
4 Dec 20 5:15PM Aberfeldie Maxwell   v   Tullamarine Red Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
4 Dec 20 5:15PM Aber St Johns Light Blues   v   Avondale Heights Blue Fairbairn Park (Oval #4)  
4 Dec 20 5:15PM St Albans Red   def   Flemington Kings Park Official result
4 Dec 20 5:15PM Oak Park Blue   def   St Francis J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Official result
4 Dec 20 5:15PM Coburg Blue   v   Moonee Valley Black Coburg City Oval  
4 Dec 20 5:15PM Pascoe Vale Central Blue   v   Kensington Yellow Oak Park (South Oval)  
4 Dec 20 5:15PM West Coburg Black   def by   Pascoe Vale Hadfield Shore Reserve Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM East Coburg   def by   Strathmore Heights B52s Brearley Reserve Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Green   def   Donnybrook 2 Greenvale Reserve (North) (Oval #1) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Greenvale Kangaroos White   def   Donnybrook 1 Greenvale Reserve (North) (Oval #1) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Craigieburn Stars   v   Hume Bombers D.S Aitken Reserve  
4 Dec 20 5:15PM Craigieburn Renegades   v   Hume Tigers D.S Aitken Reserve  
4 Dec 20 5:15PM Haig Fawkner 1   v   Greenvale Kangaroos Black Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
4 Dec 20 5:15PM Burnside Springs 3   v   St. Bernard's Black Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
4 Dec 20 5:15PM Burnside Springs 4   v   St. Bernard's Gold Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
4 Dec 20 5:15PM Sydenham Hillside Black   def by   East Keilor Gold Hillside Recreation Reserve Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Sydenham Hillside Teal   def by   East Keilor Blue Hillside Recreation Reserve Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Brunswick 4   def by   Brunswick 2 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Brunswick 5   def by   Brunswick 3 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
4 Dec 20 5:15PM Brunswick 6   def by   Brunswick 1 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
4 Dec 20 5:15PM Keilor Park   def   Burnside Springs 1 Keilor Park Recreational Reserve (Oval 1 - Raymond Davies) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Keilor   v   Burnside Springs 2 Joe Brown Recreation Reserve (Synthetic)  
4 Dec 20 5:15PM Preston Druids 1   def by   West Coburg Red A.H Capp Reserve Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Preston Druids 2   v   St Andrews Pascoe Vale A.H Capp Reserve  
4 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Red   def   Strathmore 6ers Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Blue   def   Haig Fawkner 2 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Park St Marys Black   def   Strathmore Strikers Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
4 Dec 20 5:15PM Chargers   def   Greenvale Kangaroos Blue Hothlyn Drive Reserve Final result entered, no confirmation
Round 3
11 Dec 20 5:15PM Coburg Yellow   def by   Maribyrnong Pk St Marys Red Coburg City Oval Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Coburg Maroon   def   Maribyrnong Park St Marys Black Coburg City Oval Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM WestSaints Green   v   Doutta Stars Blue Etzel Street Reserve  
11 Dec 20 5:15PM WestSaints White   v   Doutta Stars Gold Etzel Street Reserve  
11 Dec 20 5:15PM Kensington White   v   Essendon Red JJ Holland Park (Turf)  
11 Dec 20 5:15PM Kensington Blue   v   Essendon Black JJ Holland Park (Turf)  
11 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Yellow   def   Keilor Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys White   def by   Keilor Park Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Tullamarine Blue   def   Youlden Parkville 1 Leo Dineen Reserve Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Tullamarine Red   def by   Youlden Parkville 2 Leo Dineen Reserve Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Avondale Heights Blue   v   St Albans Red Doyle Street (Avondale Heights) Reserve  
11 Dec 20 5:15PM Flemington   def by   Maribyrnong Pk St Marys Blue Walter Street Reserve Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM St Francis   v   Pascoe Vale Central Blue J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
11 Dec 20 5:15PM Moonee Valley Black   v   Aber St Johns Light Blues Ormond Park (Oval #1 West)  
11 Dec 20 5:15PM Kensington Yellow   v   Coburg Blue JJ Holland Park (Turf)  
11 Dec 20 5:15PM Pascoe Vale Hadfield   def by   Oak Park Blue Raeburn Reserve Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Strathmore Heights B52s   def   Westmeadows Black Boeing Reserve (#3 Upper) Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Strathmore Thunder   v   Preston Druids 2 Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
11 Dec 20 5:15PM Donnybrook 2   v   Greenvale Kangaroos White John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
11 Dec 20 5:15PM Donnybrook 1   v   Greenvale Kangaroos Green John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
11 Dec 20 5:15PM Hume Tigers   v   Haig Fawkner 2 Arena Recreation Reserve #1  
11 Dec 20 5:15PM Hume Bombers   v   Haig Fawkner 1 Arena Recreation Reserve #1  
11 Dec 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Black   v   Westmeadows Gold Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
11 Dec 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Blue   v   Westmeadows Green Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
11 Dec 20 5:15PM St. Bernard's Black   v   Sydenham Hillside Black St Bernards College (Hilbert Oval)  
11 Dec 20 5:15PM St. Bernard's Gold   v   Sydenham Hillside Teal St Bernards College (Hilbert Oval)  
11 Dec 20 5:15PM East Keilor Gold   v   Burnside Springs 3 Overland Reserve (Oval #1)  
11 Dec 20 5:15PM East Keilor Blue   def   Burnside Springs 4 Overland Reserve (Oval #1) Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Brunswick 2   def   Brunswick 6 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
11 Dec 20 5:15PM Brunswick 3   tied   Brunswick 4 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Brunswick 1   def   Brunswick 5 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
11 Dec 20 5:15PM Burnside Springs 1   v   Aberfeldie Finch Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
11 Dec 20 5:15PM Burnside Springs 2   v   Aberfeldie Maxwell Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
11 Dec 20 5:15PM West Coburg Red   def   East Coburg Shore Reserve Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM St Andrews Pascoe Vale   def by   West Coburg Black Cole Reserve (Oval 1 North) Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Strathmore 6ers   v   Preston Druids 1 Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
11 Dec 20 5:15PM Craigieburn Renegades   def   Chargers D.S Aitken Reserve Final result entered, no confirmation
11 Dec 20 5:15PM Strathmore Strikers   v   Craigieburn Stars Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
Round 4
16 Dec 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Black   v   Greenvale Kangaroos White Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
16 Dec 20 5:15PM Greenvale Kangaroos Blue   v   Greenvale Kangaroos Green Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
18 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Red   def by   Maribyrnong Pk St Marys Blue Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Yellow   def   Maribyrnong Pk St Marys White Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Maribyrnong Park St Marys Black   def   Moonee Valley Black Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Doutta Stars Blue   v   Doutta Stars Gold Buckley Park (South Oval 1)  
18 Dec 20 5:15PM Coburg Yellow   v   Coburg Blue Coburg City Oval  
18 Dec 20 5:15PM Coburg Maroon   v   Pascoe Vale Hadfield Coburg City Oval  
18 Dec 20 5:15PM Westmeadows Gold   v   Westmeadows Black Willowbrook Reserve  
18 Dec 20 5:15PM Westmeadows Green   def   Keilor Park Willowbrook Reserve Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM West Coburg Red   def   West Coburg Black Shore Reserve Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Strathmore Strikers   v   Strathmore Thunder Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
18 Dec 20 5:15PM Strathmore 6ers   def   Strathmore Heights B52s Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Craigieburn Renegades   v   Craigieburn Stars D.S Aitken Reserve  
18 Dec 20 5:15PM WestSaints Green   v   WestSaints White Etzel Street Reserve  
18 Dec 20 5:15PM Youlden Parkville 1   def by   Youlden Parkville 2 Ryder Oval Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Essendon Red   v   Essendon Black Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
18 Dec 20 5:15PM Brunswick 6   def by   Brunswick 3 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
18 Dec 20 5:15PM Brunswick 4   def by   Brunswick 1 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Brunswick 5   def by   Brunswick 2 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
18 Dec 20 5:15PM Aberfeldie Maxwell   v   Aberfeldie Finch Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
18 Dec 20 5:15PM Burnside Springs 1   v   Burnside Springs 3 Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
18 Dec 20 5:15PM Burnside Springs 2   v   Burnside Springs 4 Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
18 Dec 20 5:15PM Sydenham Hillside Black   v   Sydenham Hillside Teal Hillside Recreation Reserve  
18 Dec 20 5:15PM Haig Fawkner 2   v   Haig Fawkner 1 Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
18 Dec 20 5:15PM Hume Bombers   v   Hume Tigers Arena Recreation Reserve #1  
18 Dec 20 5:15PM Kensington Yellow   v   Kensington White JJ Holland Park (Turf)  
18 Dec 20 5:15PM Kensington Blue   v   St Francis JJ Holland Park (Turf)  
18 Dec 20 5:15PM Preston Druids 1   v   Preston Druids 2 A.H Capp Reserve  
18 Dec 20 5:15PM St. Bernard's Black   v   St. Bernard's Gold St Bernards College (Hilbert Oval)  
18 Dec 20 5:15PM East Keilor Blue   v   East Keilor Gold Overland Reserve (Oval #3)  
18 Dec 20 5:15PM Tullamarine Blue   v   Tullamarine Red Leo Dineen Reserve  
18 Dec 20 5:15PM Donnybrook 2   v   Donnybrook 1 John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
18 Dec 20 5:15PM Flemington   def by   Pascoe Vale Central Blue Walter Street Reserve Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:15PM Keilor   v   Avondale Heights Blue Joe Brown Recreation Reserve (Synthetic)  
18 Dec 20 5:15PM Oak Park Blue   def   East Coburg J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:30PM Chargers   def   St Andrews Pascoe Vale Hothlyn Drive Reserve Final result entered, no confirmation
18 Dec 20 5:30PM Aber St Johns Light Blues   v   St Albans Red Fairbairn Park (Oval #6)  
Round 5
29 Jan 21 5:15PM Greenvale Kangaroos White   v   Tullamarine Blue Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
29 Jan 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Green   v   Tullamarine Red Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
29 Jan 21 5:15PM Moonee Valley Black   v   Oak Park Blue Ormond Park (Oval #1 West)  
29 Jan 21 5:15PM Hume Bombers   v   Donnybrook 2 Arena Recreation Reserve #1  
29 Jan 21 5:15PM Hume Tigers   v   Donnybrook 1 Arena Recreation Reserve #1  
29 Jan 21 5:15PM Essendon Red   v   Maribyrnong Pk St Marys Yellow Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
29 Jan 21 5:15PM Keilor Park   v   WestSaints White Keilor Park Recreational Reserve (Oval 1 - Raymond Davies)  
29 Jan 21 5:15PM West Coburg Black   v   Flemington Shore Reserve  
29 Jan 21 5:15PM Essendon Black   v   Maribyrnong Pk St Marys White Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
29 Jan 21 5:15PM Strathmore Heights B52s   v   Strathmore Thunder Boeing Reserve (#3 Upper)  
29 Jan 21 5:15PM Strathmore Heights B29s   v   Strathmore Strikers Boeing Reserve (#3 Upper)  
29 Jan 21 5:15PM Sydenham Hillside Black   v   Burnside Springs 3 Hillside Recreation Reserve  
29 Jan 21 5:15PM Sydenham Hillside Teal   v   Burnside Springs 4 Hillside Recreation Reserve  
29 Jan 21 5:15PM Brunswick 1   v   Strathmore 6ers A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval)  
29 Jan 21 5:15PM Brunswick 2   v   Kensington White A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval)  
29 Jan 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Red   drew   Brunswick 6 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
29 Jan 21 5:15PM Maribyrnong Park St Marys Black   v   Brunswick 4 Maribyrnong Park (Monk Oval)  
29 Jan 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Blue   v   Brunswick 5 Maribyrnong Park (Monk Oval)  
29 Jan 21 5:15PM Burnside Springs 1   v   East Keilor Gold Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
29 Jan 21 5:15PM Burnside Springs 2   v   East Keilor Blue Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
29 Jan 21 5:15PM St. Bernard's Black   v   Westmeadows Gold St Bernards College (Hilbert Oval)  
29 Jan 21 5:15PM St. Bernard's Gold   v   Westmeadows Green St Bernards College (Hilbert Oval)  
29 Jan 21 5:15PM St Francis   v   West Coburg Red J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
29 Jan 21 5:15PM Aberfeldie Finch   drew   Doutta Stars Blue Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf) Final result entered, no confirmation
29 Jan 21 5:15PM Aberfeldie Maxwell   drew   Doutta Stars Gold Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf) Final result entered, no confirmation
29 Jan 21 5:15PM Pascoe Vale Central Blue   v   Aber St Johns Light Blues Oak Park (South Oval)  
29 Jan 21 5:15PM Avondale Heights Blue   v   WestSaints Green Doyle Street (Avondale Heights) Reserve  
29 Jan 21 5:15PM St Albans Red   v   Keilor Kings Park  
29 Jan 21 5:15PM East Coburg   v   Coburg Blue Brearley Reserve  
29 Jan 21 5:15PM Youlden Parkville 1   v   Kensington Blue Ryder Oval  
29 Jan 21 5:15PM Youlden Parkville 2   v   Kensington Yellow Ryder Oval  
29 Jan 21 5:15PM St Francis 2   v   Brunswick 3 J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
29 Jan 21 5:30PM Coburg Yellow   v   Greenvale Kangaroos Black Coburg City Oval  
29 Jan 21 5:30PM Coburg Maroon   v   Greenvale Kangaroos Blue Coburg City Oval  
29 Jan 21 5:30PM Pascoe Vale Hadfield   drew   Chargers Raeburn Reserve Final result entered, no confirmation
29 Jan 21 5:30PM Craigieburn Stars   v   Westmeadows Black D.S Aitken Reserve  
29 Jan 21 5:30PM Haig Fawkner 1   v   Preston Druids 1 Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
29 Jan 21 5:30PM Haig Fawkner 2   v   Preston Druids 2 Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
29 Jan 21 5:30PM St Andrews Pascoe Vale   v   Craigieburn Renegades Cole Reserve (Oval 3 - West)  
Round 6
5 Feb 21 5:15PM Kensington White   v   Aberfeldie Finch JJ Holland Park (Turf)  
5 Feb 21 5:15PM Kensington Blue   v   Aberfeldie Maxwell JJ Holland Park (Turf)  
5 Feb 21 5:15PM East Coburg   v   Kensington Yellow Brearley Reserve  
5 Feb 21 5:15PM Doutta Stars Gold   v   St. Bernard's Gold Buckley Park (South Oval 1)  
5 Feb 21 5:15PM Doutta Stars Blue   v   St. Bernard's Black Buckley Park (South Oval 1)  
5 Feb 21 5:15PM Aber St Johns Light Blues   v   Essendon Black Fairbairn Park (Oval #4)  
5 Feb 21 5:15PM Tullamarine Blue   v   Hume Bombers Leo Dineen Reserve  
5 Feb 21 5:15PM Tullamarine Red   v   Hume Tigers Leo Dineen Reserve  
5 Feb 21 5:15PM Oak Park Blue   def   West Coburg Black J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Black   v   Pascoe Vale Hadfield Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
5 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Blue   v   Craigieburn Stars Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
5 Feb 21 5:15PM West Coburg Red   def   Pascoe Vale Central Blue Shore Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Yellow   def by   St Albans Blue Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Flemington   def by   Brunswick 3 Walter Street Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Strathmore Thunder   v   Coburg Yellow Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
5 Feb 21 5:15PM Strathmore Strikers   v   Coburg Maroon Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
5 Feb 21 5:15PM Strathmore 6ers   v   St Francis Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
5 Feb 21 5:15PM East Keilor Gold   v   Sydenham Hillside Black Overland Reserve (Oval #1)  
5 Feb 21 5:15PM East Keilor Blue   def   Sydenham Hillside Teal Overland Reserve (Oval #1) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Westmeadows Black   def by   Maribyrnong Pk St Marys Red Willowbrook Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Westmeadows Gold   def by   Maribyrnong Park St Marys Black Willowbrook Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Westmeadows Green   def by   Maribyrnong Pk St Marys Blue Willowbrook Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Coburg Blue   v   St Andrews Pascoe Vale Coburg City Oval  
5 Feb 21 5:15PM Preston Druids 1   def   Brunswick 1 A.H Capp Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Preston Druids 2   def by   Brunswick 2 A.H Capp Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Brunswick 6   def   Moonee Valley Black A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Brunswick 4   def   Youlden Parkville 1 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Brunswick 5   def by   Youlden Parkville 2 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Craigieburn Renegades   def   Chargers D.S Aitken Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM WestSaints Green   v   Burnside Springs 1 Etzel Street Reserve  
5 Feb 21 5:15PM WestSaints White   v   Burnside Springs 2 Etzel Street Reserve  
5 Feb 21 5:15PM Strathmore Heights B29s   def by   Greenvale Kangaroos Green Boeing Reserve (#3 Upper) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Strathmore Heights B52s   def   Greenvale Kangaroos White Boeing Reserve (#3 Upper) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Essendon Red   v   St Francis 2 Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
5 Feb 21 5:15PM West Coburg White   def   Pascoe Vale Central Yellow Shore Reserve Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:15PM Oak Park White   def by   Avondale Heights Blue J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:30PM Donnybrook 2   v   Haig Fawkner 1 John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
5 Feb 21 5:30PM Donnybrook 1   v   Haig Fawkner 2 John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
5 Feb 21 5:30PM Maribyrnong Pk St Marys White   def by   St Albans Red Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:30PM Burnside Springs 3   def by   Keilor Park Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1) Final result entered, no confirmation
5 Feb 21 5:30PM Burnside Springs 4   v   Keilor Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
Round 7
12 Feb 21 5:15PM St. Bernard's Black   v   East Keilor Gold St Bernards College (Hilbert Oval)  
12 Feb 21 5:15PM St. Bernard's Gold   v   East Keilor Blue St Bernards College (Hilbert Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Pascoe Vale Central Blue   v   Oak Park Blue Oak Park (South Oval)  
12 Feb 21 5:15PM St Francis   v   West Coburg White J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
12 Feb 21 5:15PM Hume Bombers   v   Greenvale Kangaroos Black Arena Recreation Reserve #1  
12 Feb 21 5:15PM Hume Tigers   v   Greenvale Kangaroos Blue Arena Recreation Reserve #1  
12 Feb 21 5:15PM West Coburg Black   v   East Coburg Shore Reserve  
12 Feb 21 5:15PM Haig Fawkner 1   v   Strathmore Strikers Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
12 Feb 21 5:15PM Haig Fawkner 2   v   Strathmore 6ers Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
12 Feb 21 5:15PM Craigieburn Stars   v   Donnybrook 1 D.S Aitken Reserve  
12 Feb 21 5:15PM St Albans Blue   v   Burnside Springs 3 Kings Park  
12 Feb 21 5:15PM St Albans Red   v   Burnside Springs 4 Kings Park  
12 Feb 21 5:15PM Coburg Yellow   drew   Brunswick 2 Coburg City Oval Final result entered, no confirmation
12 Feb 21 5:15PM Coburg Maroon   v   Brunswick 3 Coburg City Oval  
12 Feb 21 5:15PM Keilor Park   v   Westmeadows Black Keilor Park Recreational Reserve (Oval 1 - Raymond Davies)  
12 Feb 21 5:15PM Aber St Johns Light Blues   v   Keilor Fairbairn Park (Oval #1)  
12 Feb 21 5:15PM Sydenham Hillside Teal   v   Tullamarine Red Hillside Recreation Reserve  
12 Feb 21 5:15PM Sydenham Hillside Black   v   Tullamarine Blue Hillside Recreation Reserve  
12 Feb 21 5:15PM St Andrews Pascoe Vale   v   Brunswick 6 Cole Reserve (Oval 1 North)  
12 Feb 21 5:15PM Brunswick 1   v   Strathmore Thunder A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Brunswick 4   v   Preston Druids 1 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Brunswick 5   v   Preston Druids 2 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Moonee Valley Black   v   Coburg Blue Ormond Park (Oval #1 West)  
12 Feb 21 5:15PM Youlden Parkville 2   v   Maribyrnong Pk St Marys White Ryder Oval  
12 Feb 21 5:15PM Youlden Parkville 1   v   Maribyrnong Pk St Marys Yellow Ryder Oval  
12 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Blue   v   Kensington Yellow Maribyrnong Park (Monk Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Red   drew   Kensington White Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
12 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Park St Marys Black   v   Kensington Blue Maribyrnong Park (Monk Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Aberfeldie Finch   v   WestSaints White Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
12 Feb 21 5:15PM Aberfeldie Maxwell   v   WestSaints Green Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
12 Feb 21 5:15PM Essendon Black   v   Strathmore Heights B52s Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
12 Feb 21 5:15PM Essendon Red   v   Strathmore Heights B29s Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
12 Feb 21 5:15PM Chargers   drew   Donnybrook 2 Hothlyn Drive Reserve Final result entered, no confirmation
12 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos White   v   Westmeadows Gold Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
12 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Green   v   Westmeadows Green Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
12 Feb 21 5:15PM St Francis 2   v   West Coburg Red J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
12 Feb 21 5:15PM Pascoe Vale Central Yellow   v   Oak Park White Oak Park (South Oval)  
12 Feb 21 5:15PM Avondale Heights Blue   v   Flemington Doyle Street (Avondale Heights) Reserve  
12 Feb 21 5:30PM Pascoe Vale Hadfield   v   Craigieburn Renegades Raeburn Reserve  
12 Feb 21 5:30PM Burnside Springs 1   v   Doutta Stars Blue Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
12 Feb 21 5:30PM Burnside Springs 2   v   Doutta Stars Gold Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
Round 8
19 Feb 21 5:15PM East Coburg   v   St Andrews Pascoe Vale Brearley Reserve  
19 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Blue   def   Strathmore Heights B29s Greenvale Reserve (North) (Oval #1) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Black   def   Strathmore Heights B52s Greenvale Reserve (North) (Oval #1) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Essendon Red   v   Aberfeldie Maxwell Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
19 Feb 21 5:15PM Essendon Black   v   Aberfeldie Finch Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
19 Feb 21 5:15PM Aber St Johns Light Blues   v   Avondale Heights Blue Fairbairn Park (Oval #4)  
19 Feb 21 5:15PM Coburg Blue   v   St Francis Coburg City Oval  
19 Feb 21 5:15PM Strathmore 6ers   def   West Coburg Black Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Donnybrook 1   v   Hume Bombers John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
19 Feb 21 5:15PM Donnybrook 2   v   Hume Tigers John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
19 Feb 21 5:15PM Burnside Springs 3   v   St Albans Red Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
19 Feb 21 5:15PM Burnside Springs 4   v   St Albans Blue Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
19 Feb 21 5:15PM Brunswick 4   def by   Maribyrnong Pk St Marys Red A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Brunswick 5   def by   Maribyrnong Park St Marys Black A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
19 Feb 21 5:15PM Flemington   v   Kensington Yellow Walter Street Reserve  
19 Feb 21 5:15PM Pascoe Vale Central Blue   v   West Coburg White Oak Park (South Oval)  
19 Feb 21 5:15PM Westmeadows Green   def by   Chargers Willowbrook Reserve Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM West Coburg Red   def   Moonee Valley Black Shore Reserve Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Tullamarine Red   v   Greenvale Kangaroos Green Leo Dineen Reserve  
19 Feb 21 5:15PM Tullamarine Blue   v   Greenvale Kangaroos White Leo Dineen Reserve  
19 Feb 21 5:15PM Oak Park Blue   def   Pascoe Vale Hadfield J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Preston Druids 2   v   Coburg Yellow A.H Capp Reserve  
19 Feb 21 5:15PM Preston Druids 1   v   Coburg Maroon A.H Capp Reserve  
19 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Yellow   def   Brunswick 1 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys White   def by   Brunswick 2 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Kensington Blue   v   St. Bernard's Gold JJ Holland Park (Turf)  
19 Feb 21 5:15PM Kensington White   v   St. Bernard's Black JJ Holland Park (Turf)  
19 Feb 21 5:15PM Brunswick 6   def by   Maribyrnong Pk St Marys Blue A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Keilor Park   def   East Keilor Gold Keilor Park Recreational Reserve (Oval 1 - Raymond Davies) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Keilor   def by   East Keilor Blue Joe Brown Recreation Reserve (Synthetic) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Doutta Stars Blue   v   Youlden Parkville 1 Buckley Park (South Oval 1)  
19 Feb 21 5:15PM Doutta Stars Gold   def   Youlden Parkville 2 Buckley Park (South Oval 1) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:15PM Haig Fawkner 2   v   St Francis 2 Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
19 Feb 21 5:15PM Pascoe Vale Central Yellow   v   Westmeadows Black Oak Park (South Oval)  
19 Feb 21 5:15PM Oak Park White   def by   Brunswick 3 J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Final result entered, no confirmation
19 Feb 21 5:30PM Strathmore Thunder   v   Burnside Springs 2 Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
19 Feb 21 5:30PM Strathmore Strikers   v   Burnside Springs 1 Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
19 Feb 21 5:30PM Craigieburn Renegades   v   Haig Fawkner 1 D.S Aitken Reserve  
19 Feb 21 5:30PM Westmeadows Gold   v   Craigieburn Stars Willowbrook Reserve  
19 Feb 21 5:30PM WestSaints White   v   Sydenham Hillside Black Etzel Street Reserve  
19 Feb 21 5:30PM WestSaints Green   v   Sydenham Hillside Teal Etzel Street Reserve  
Round 9
26 Feb 21 5:15PM Keilor   v   Burnside Springs 3 Joe Brown Recreation Reserve (Synthetic)  
26 Feb 21 5:15PM Keilor Park   def by   Burnside Springs 4 Keilor Park Recreational Reserve (Oval 1 - Raymond Davies) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM St Andrews Pascoe Vale   def   Brunswick 5 Cole Reserve (Oval 1 North) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM West Coburg Black   def by   Tullamarine Blue Shore Reserve Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Haig Fawkner 1   v   Greenvale Kangaroos Blue Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
26 Feb 21 5:15PM Haig Fawkner 2   v   Greenvale Kangaroos Black Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
26 Feb 21 5:15PM Hume Tigers   def by   Chargers Arena Recreation Reserve #1 Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Hume Bombers   v   Craigieburn Renegades Arena Recreation Reserve #1  
26 Feb 21 5:15PM St Albans Red   def by   East Keilor Blue Kings Park Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Avondale Heights Blue   v   Pascoe Vale Central Yellow Doyle Street (Avondale Heights) Reserve  
26 Feb 21 5:15PM Kensington Yellow   def   Brunswick 6 JJ Holland Park (Turf) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Flemington   def   Pascoe Vale Central Blue Walter Street Reserve Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Brunswick 3   def   Strathmore 6ers A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos White   def   Oak Park Blue Greenvale Reserve (North) (Oval #1) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Green   def   Oak Park White Greenvale Reserve (North) (Oval #1) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Pascoe Vale Hadfield   v   East Coburg Raeburn Reserve  
26 Feb 21 5:15PM Coburg Maroon   v   Kensington White Coburg City Oval  
26 Feb 21 5:15PM Coburg Yellow   v   Kensington Blue Coburg City Oval  
26 Feb 21 5:15PM St Francis   v   Maribyrnong Pk St Marys White J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
26 Feb 21 5:15PM Brunswick 1   def   Strathmore Strikers A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Brunswick 2   def by   Strathmore Thunder A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM St. Bernard's Black   v   Essendon Black St Bernards College (Hilbert Oval)  
26 Feb 21 5:15PM St. Bernard's Gold   v   Essendon Red St Bernards College (Hilbert Oval)  
26 Feb 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Blue   def   Aber St Johns Light Blues Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Sydenham Hillside Black   v   Westmeadows Black Hillside Recreation Reserve  
26 Feb 21 5:15PM Sydenham Hillside Teal   v   Westmeadows Gold Hillside Recreation Reserve  
26 Feb 21 5:15PM St Francis 2   def   Maribyrnong Pk St Marys Yellow J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Youlden Parkville 1   def by   West Coburg Red Ryder Oval Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Youlden Parkville 2   def by   Coburg Blue Ryder Oval Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Moonee Valley Black   def by   Brunswick 4 Ormond Park (Oval #1 West) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:15PM Aberfeldie Maxwell   v   Doutta Stars Gold Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
26 Feb 21 5:15PM Aberfeldie Finch   v   Doutta Stars Blue Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
26 Feb 21 5:15PM West Coburg White   v   Tullamarine Red Shore Reserve  
26 Feb 21 5:15PM St Albans Blue   v   East Keilor Gold Kings Park  
26 Feb 21 5:30PM Strathmore Heights B52s   def by   Donnybrook 1 Boeing Reserve (#3 Upper) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:30PM Strathmore Heights B29s   def   Donnybrook 2 Boeing Reserve (#3 Upper) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:30PM Burnside Springs 1   v   WestSaints White Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
26 Feb 21 5:30PM Burnside Springs 2   v   WestSaints Green Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
26 Feb 21 5:30PM Maribyrnong Pk St Marys Red   def by   Preston Druids 1 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:30PM Maribyrnong Park St Marys Black   def   Preston Druids 2 Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
26 Feb 21 5:30PM Craigieburn Stars   v   Westmeadows Green D.S Aitken Reserve  
Round 10
3 Mar 21 5:15PM Keilor Park   def by   Keilor Keilor Park Recreational Reserve (Oval 1 - Raymond Davies) Final result entered, no confirmation
3 Mar 21 5:15PM Youlden Parkville 1   def by   Youlden Parkville 2 Ryder Oval Final result entered, no confirmation
3 Mar 21 5:15PM Maribyrnong Park St Marys Black   def   Oak Park White Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
3 Mar 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys Blue   def by   Maribyrnong Pk St Marys Red Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
3 Mar 21 5:15PM Maribyrnong Pk St Marys White   def by   Maribyrnong Pk St Marys Yellow Maribyrnong Park (Monk Oval) Final result entered, no confirmation
5 Mar 21 5:15PM Strathmore Heights B52s   def by   Strathmore Heights B29s Boeing Reserve (#3 Upper) Final result entered, no confirmation
5 Mar 21 5:15PM Donnybrook 2   v   Donnybrook 1 John Laffan Reserve (#2 Oval - West)  
5 Mar 21 5:15PM Preston Druids 1   v   Preston Druids 2 A.H Capp Reserve  
5 Mar 21 5:15PM Sydenham Hillside Teal   v   Sydenham Hillside Black Hillside Recreation Reserve  
5 Mar 21 5:15PM St Francis   v   St Francis 2 J.P Fawkner Reserve (West Oval - Turf)  
5 Mar 21 5:15PM St. Bernard's Black   v   St. Bernard's Gold St Bernards College (Hilbert Oval)  
5 Mar 21 5:15PM WestSaints White   v   WestSaints Green Etzel Street Reserve  
5 Mar 21 5:15PM Brunswick 6   def   Brunswick 5 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Final result entered, no confirmation
5 Mar 21 5:15PM Brunswick 4   v   Brunswick 1 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Progress result entered
5 Mar 21 5:15PM Brunswick 3   def by   Brunswick 2 A.G Gillon Oval (Alex G Gillon Oval) Official result
5 Mar 21 5:15PM Aberfeldie Finch   v   Aberfeldie Maxwell Aberfeldie Park (Oval #1 - West Turf)  
5 Mar 21 5:15PM Tullamarine Red   v   Tullamarine Blue Leo Dineen Reserve  
5 Mar 21 5:15PM Doutta Stars Gold   v   Doutta Stars Blue Buckley Park (South Oval 1)  
5 Mar 21 5:15PM West Coburg Red   v   West Coburg Black Shore Reserve  
5 Mar 21 5:15PM Haig Fawkner 2   v   Haig Fawkner 1 Charles Mutton Reserve (Oval 2 (West))  
5 Mar 21 5:15PM Hume Tigers   v   Hume Bombers Arena Recreation Reserve #1  
5 Mar 21 5:15PM Craigieburn Stars   v   Craigieburn Renegades D.S Aitken Reserve  
5 Mar 21 5:15PM St Albans Blue   v   St Albans Red Kings Park  
5 Mar 21 5:15PM Burnside Springs 1   v   Burnside Springs 2 Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
5 Mar 21 5:15PM Burnside Springs 3   v   Burnside Springs 4 Burnside Heights Recreation Reserve (Oval 1)  
5 Mar 21 5:15PM East Coburg   v   Aber St Johns Light Blues Brearley Reserve  
5 Mar 21 5:15PM East Keilor Blue   v   East Keilor Gold Overland Reserve (Oval #1)  
5 Mar 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Blue   v   Greenvale Kangaroos White Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
5 Mar 21 5:15PM Greenvale Kangaroos Black   v   Greenvale Kangaroos Green Greenvale Reserve (North) (Oval #1)  
5 Mar 21 5:15PM Coburg Maroon   v   Coburg Yellow Coburg City Oval  
5 Mar 21 5:15PM Coburg Blue   v   St Andrews Pascoe Vale Coburg City Oval  
5 Mar 21 5:15PM Essendon Black   v   Essendon Red Windy Hill (Essendon Cricket Ground)  
5 Mar 21 5:15PM Strathmore Strikers   v   Strathmore Thunder Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval)  
5 Mar 21 5:15PM Kensington Blue   v   Kensington White JJ Holland Park (Turf)  
5 Mar 21 5:15PM Kensington Yellow   v   Moonee Valley Black JJ Holland Park (Turf)  
5 Mar 21 5:15PM Westmeadows Black   v   Westmeadows Gold Willowbrook Reserve  
5 Mar 21 5:15PM Strathmore 6ers   def   Oak Park Blue Lebanon Reserve (The Syd McGain Oval) Final result entered, no confirmation
5 Mar 21 5:15PM West Coburg White   def by   Flemington Shore Reserve Official result
5 Mar 21 5:15PM Pascoe Vale Central Blue   v   Pascoe Vale Central Yellow Oak Park (South Oval)  
5 Mar 21 5:30PM Chargers   def   Pascoe Vale Hadfield Hothlyn Drive Reserve Final result entered, no confirmation
5 Mar 21 5:30PM Westmeadows Green   v   Avondale Heights Blue Willowbrook Reserve  

Draw Notes:
Season is 10 rounds in 2020/21
Fixture Last updated: 2 Mar 21 9:05AM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.